Virtuální realita, el. skateboardy, dron a city board k vyzkoušení na prodejně!

Přijďte si vyzkoušet k nám na prodejnu plno úžasných věcí z naší nabídky – elektrické skateboardy, kvadrokoptéry, virtuální realitu, či elektrické koloběžky. Těšíme se na vaši návštěvu.

Zažij nové světy ve virtuální realitě se soupravou PS VR pro Playstation 4.

V okamžiku, kdy si nasadíte PlayStation VR se vám začne před očima vynořovat impozantní virtuální svět. Při pootočení hlavy se vám v reálném čase přirozeně a intuitivně otočí i obraz virtuálního světa.

 

Micro selfie dron RYZE Tello ovládaný mobilem.

Vyroben ve spolupráci firmami Ryze Tech, DJI a Intel. Hmotnost pouhých 80 g. Vybaven vestavěnou HD kamerou. Možnost pořizování videí s rozlišením 720/30p a fotografií s rozlišením 5MPx. FPV náhled v HD kvalitě. Doba letu až 13 minut. Vzdálenost přenosu signálu až 100 metrů. Kompatibilní s VR brýlemi – létejte s úchvatným výhledem.

 

Elektrická koloběžka ARCHOS Bolt je vaším novým dopravním společníkem.

 

Díky snadnému a lehkému sklápění nebudete muset používat autobus nebo kolo. Jízdou na koloběžce ARCHOS Bolt si také užijete hodně zábavy. Rozhodně však udržujte správnou rovnováhu mezi rychlostí a bezpečností. Vyrobený z prvotřídní slitiny z aluminia, které mu dodává velmi dobrou odolnost.
Motor: 250 W / Rychlost: až 20 km/h / 5 rychlostních stupňů / Velikost pneumatik: 5,5″ / Maximální nosnost: 120 kg / Náklon: 15°

 

Elektrický skateboard City board CYCLOPS má průlomový design,

je malé velikosti – vypadá jako klasická skateboardová baterie (LG 2.2 Ah) a má výkonný pohonný systém o výkonu 350W. Jedinečná technologie motoru INSIDE ROLL – je umístěna přímo na jednom ze zadních kol a zřetelně ovlivňuje výkonnost skateboardu. Toto řešení výrazně omezuje počet součástek na skateboardu – eliminuje mechanismy přenosu – což znamená větší, bezporuchový a výrazně efektivnější využití generované energie. To vše vám umožňuje snížit energetické ztráty a minimalizovat hmotnost (3,8kg) a zároveň prodloužit dobu používání na jedno nabití – a to až na 180 minut. Další novinkou je inovativní konstrukce zadního hnacího kola, která je vybavena dvojitým jádrem – vnitřním hydro-hliníkem, chránící motor. Všechna kola jsou vyrobena z odolného gumového materiálu, který zajišťuje maximální přilnavost a eliminuje vibrace. Kolečka mají standartní rozměry (2,5″)

 

Elektrický skateboard ARCHOS SK8

je zábavným společníkem, který Vás může dopravit kamkoli ve městě. Skateboard dosahuje rychlosti 15 km/h. S dálkovým ovládáním můžete snadno ovládat akceleraci a brzdu pouhým dotykem prstu. Jeho dojezd je 5 až 10 km. Disponuje baterií o kapacitě 2 Ah – 25,2 V, která se nabije již za 2,5 hodiny.

Otevírací doba

PO až PÁ od 9:00 do 17:00 | SO od 9:00 do 12:00 NE - zavřeno | Státní svátek - zavřeno
Akceptujeme všechny běžné platební karty!
    

Reference

  • Kurhotel Brussel - Františkovy Lázně
  • DIA-GON MP, spol. s.r.o. - Cheb
a mnohé další...

Kontakty

  •   Pěší zóna - Třída Svobody 79/40 - Cheb
  •   (+420) 727 982 059